fbpx

Zespół

Lekarz dentysta Aleksandra Kalina 

Pomysłodawczyni oraz założycielka gabinetu HappyDent, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zawsze z uśmiechem na twarzy, zarażająca pozytywną energią nawet najbardziej zestresowanych pacjentów. W stomatologii zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją mikroskopową oraz wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Lekarz dentysta Magdalena Zapała

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci oraz endodoncją. Dla maksymalnego komfortu swoich pacjentów stosuje sedację wziewną podtlenkiem azotu. Ważne jest dla niej stworzenie przyjaznej atmosfery, tak by pacjenci czuli się komfortowo i z chęcią przychodzili na wizyty.

Lekarz dentysta Halina Gabara- Bujok

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci. Uczestniczy w licznych kursach aby leczyć nowocześnie oraz zgodnie z obowiązującymi standardami. Od początku swojej kariery zawodowej poświęca szczególną uwagę najmłodszym pacjentom, aby wizyta u dentysty kojarzyła się pozytywnie i komfortowo.

Lekarz dentysta Kinga Maciejak

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się estetyczną odbudową zębów, kompleksowym leczeniem protetycznym, wykonuje licówki porcelanowe, korony, mosty oraz posługuje się metodą flow- injection. Pani doktor specjalizuje się w leczeniu i rehabilitacji zgryzu oraz stawów skroniowo-żuchwowych. Swoją wiedzę doskonali na licznych kursach, konferencjach oraz sympozjach naukowych.

Lekarz dentysta Tomasz Kowalski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu zajmujący się chirurgią stomatologiczną oraz implantologią. Posiada duże doświadczenie i niezwykłą cierpliwość w pracy. W celu wykonywania leczenia na jak najwyższym poziomie nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i niezwykle chętnie sięga do najnowszych osiągnięć technologicznych w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Jego silna osobowość, a jednocześnie przyjazne usposobienie, podparte poczuciem humoru są gwarancją uśmiechu u jego pacjentów.

Lekarz dentysta Agnieszka Fundakowska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem dzieci oraz dorosłych. Zwraca szczególną uwagę by wizyty odbywały się w miłej i komfortowej atmosferze. Ceni sobie wysoką estetykę przy wykonywaniu zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej.

Lekarz dentysta Anna Kowalska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym. Uczestniczka licznych kongresów i szkoleń, nieustannie poszerza swoje kwalifikacje w zakresie współczesnej ortodoncji. Wykonuje leczenie zarówno aparatami stałymi jak i bardziej dyskretne leczenie przy zastosowaniu przezroczystych nakładek. Jej pogoda ducha i zaangażowanie w pracę sprawiają, że pacjenci chętnie przechodzą wraz z Nią transformację uśmiechu.

Lekarz stomatolog Beata Banaszek

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z bogatym doświadczeniem zajmuje się stomatologią zachowawczą dorosłych. W pracy cechuje się starannością oraz cierpliwością podczas całego procesu leczenia.

Dorota Płocienicka

Recepcjonistka, z natury optymistka, praca z ludźmi sprawia jej przyjemność. Posiada kilkuletnie doświadczenie na tym stanowisku. Dzięki swojemu zaangażowaniu i komunikatywności z łatwością nawiązuje kontakty z pacjentami. Uśmiechnięta i profesjonalna. Zawsze miła i pomocna. Nie ma dla Niej sprawy nie do rozwiązania. Prywatnie uwielbia sport oraz podróże.

Dominika Bartnicka

Asystentka stomatologiczna, studentka stomatologii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W pracy kieruje się dokładnością, pozytywnym podejściem do pacjentów oraz profesjonalizmem we współpracy z lekarzem.

Joanna Wyrzykowska

Dyplomowana higienistka oraz asystentka stomatologiczna. Uwielbia pracę z dziećmi, prowadzi profilaktyczne zajęcia w przedszkolach, poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach. W codziennej pracy ceni sobie kontakt z pacjentem oraz jego zadowolenie ze wspólnie osiągniętych efektów.

Aleksandra Czapska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Ceni sobie kontakt z pacjentem oraz ciągły rozwój. Z chęcią pomaga pacjentom w osiągnięciu najlepszych efektów nie tylko w gabinecie ale i w codziennej walce o piękny uśmiech.

telefon