fbpx

Stopka

Gabinet stomatologiczny warszawa śródmieście

W ramach wsparcia świadczonego w klinice, możliwe jest skorzystanie z pomocy zarówno dentystycznej, jak i ortodontycznej oraz, jeśli chodzi o medycynę estetyczną. Gabinet stomatologiczny w centrum Warszawy umożliwi zadbanie o ubytki w zębach, wstawienie ewentualnych implantów oraz zadbanie o zgryz bez wad.

Zakres pomocy dentystycznej

Pomoc świadczona w gabinecie skierowana jest zarówno do osób, które chcą zadbać o swoje uzębienie i wyeliminować wszelkiego rodzaju ubytki, choroby oraz ewentualne bóle, jak również tych, którzy zadbali już o swój stan zdrowia i chcą skupić się na aspekcie związanym z medycyną estetyczną.

Stomatologia to różne dziedziny leczenia – często myśląc o niej, tak naprawdę myślimy o szerokiej gamie różnych zabiegów, w skład których wchodzi stomatologia zachowawcza, endodoncja mikroskopowa czy też leczenie dla najmłodszych – tych, którzy mają problemy z zębami mlecznymi. Planując wizytę u dentysty często też możliwe jest otrzymanie skierowania do chirurga – konieczne jest to w przypadkach takich jak np. zmiany na dziąsłach czy podniebieniu.

Gabinet znajdujący się na warszawskim Śródmieściu świadczy wsparcie we wszystkich wymienionych wyżej aspektach.

Medycyna estetyczna

W ramach świadczenia wsparcia przez gabinet stomatologiczny, możliwe jest również zadbanie o aspekty kojarzone z medycyną estetyczną, które w rzeczywistości mogą mieć wpływ nie tylko na wygląd, ale również na zdrowie Pacjenta. Ortodoncja czy implantologia oczywiście służą ku poprawie wyglądu, ale mają także istotne znacznie, jeśli chodzi utrzymanie zgryzu w odpowiedniej kondycji. Dentysta, nawet podczas pierwszej wizyty kontrolnej, może zadbać o przekierowanie Pacjenta do lekarza specjalizującego się w leczeniu wad zgryzu czy uzupełniającego ubytki.

W gabinecie stomatologicznym, możliwe jest również skorzystanie z pomocy dentysty zajmującego się innym rodzajem medycyny estetycznej, czyli wybielaniem zębów. Pomoc (za którą płatność może być rozłożona na raty) świadczona jest również, jeśli chodzi o m.in. wygładzanie zmarszczek wokół ust.

telefon