fbpx

Zabiegi medycyny estetycznej – Warszawa Śródmieście

W ramach wsparcia świadczonego przez gabinet HappyDent, możliwe jest również skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Pomoc to nie tylko aspekty związane z wybielaniem zębów, ale również, jeśli chodzi o zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.

Medycyna estetyczna w warszawskim centrum

Osoby zainteresowane zabiegami takimi jak wolumetria twarzy, mezoterapia igłowa czy też procesy wykorzystujące toksynę botulinową, mogą zapoznać się wsparciem gabinetu. Pomoc świadczona jest zarówno, jeśli chodzi o powiększenie, modelowanie i nawilżanie ust, związana jest również z wypełnianiem zmarszczek oraz nadawaniem skórze jędrności.

Zabiegi w gabinecie stomatologicznym z płatnością ratalną

Mimo, że głównym profilem działalności placówki jest świadczenie wsparcia, jeśli chodzi o zdrowie i wygląd zębów oraz jamy ustnej, możliwa jest również pomoc związana z zabiegami związanymi z wyglądem. Medycyna estetyczna to coraz bardziej dostępna dla każdego dziedzina, z której wybrać można zarówno modelowanie ust lub kształtu twarzy, jak i ostrzykiwanie kwasem hialuronowym, toksyną botulinową czy też zabiegi, w których wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe.

Gabinet znajdujący się na Śródmieściu w Warszawie znajduje się w łatwej do znalezienia lokalizacji – naprzeciw centrum handlowego Westfield Arkadia. Do dyspozycji Pacjentów jest parking, a dzięki bliskości do galerii handlowej, umożliwiony jest łatwy dojazd komunikacją miejską.

Toksyna botulinowa Azzalure

W ramach wsparcia świadczonego przez gabinet, możliwe są zabiegi, w których wykorzystywana jest toksyna botulinowa Azzalure. Wpływa ona na układ nerwowy i może mieć efekt wygładzający lub poprawiający kontur twarzy.

Kwas hialuronowy Fillmed

W gabinecie HappyDent możliwe jest poddanie się zabiegom wykorzystującym kwas hialuronowy Fillmed. Jest to preparat wykorzystywany do osiągnięcia efektu nie tylko powiększenia, ale również wymodelowania i nawilżenia – np. ust.

Powiększanie i modelowanie ust

Klinika świadczy wsparcie, z którego skorzystać mogą osoby pragnące zmienić kształt swoich warg. Powiększanie i modelowanie ust wykonywane jest z użyciem profesjonalnych środków przez osoby posiadające ku temu uprawnienia.

Nawilżanie ust

Mimo, że kwas hialuronowy kojarzony jest najczęściej z powiększaniem lub wygładzaniem, posiada on również właściwości, które mogą mieć efekt zbliżony do odżywczego. Możliwe jest więc nawilżanie ust z jego wykorzystaniem.

Wolumetria twarzy

Osoby, które chcą poddać się modelowaniu, mogą wybrać alternatywę, w której nie używa się skalpela – jest to wolumetria twarzy. Wykorzystuje się w niej kwas hialuronowy, który może mieć działanie wygładzające oraz wypełniające zmarszczki.

Plasma Complex

W gabinecie HappyDent możliwe jest skorzystanie z zabiegów, których celem jest wymodelowanie twarzy i pozbycie się oznak starzenia się skóry. Jednym z nich jest Plasma Complex, czyli autologiczna fibryna bogatopłytkowa.

Osocze bogatopłytkowe 3 generacji

Pomoc świadczona w zakresie medycyny estetycznej to zabiegi, w których wykorzystywane jest osocze bogatopłytkowe 3 generacji. Możliwe jest wstrzyknięcie go zarówno pod skórę twarzy, szyi, a także skóry głowy.

Mezoterapia igłowa

HappyDent świadczy wsparcie skierowane do osób, które chcą poddać się zabiegowi mającemu na celu napięcie skóry i wypełnienie zmarszczek. Mezoterapia igłowa może być pomocą w odzyskaniu promiennej cery.

telefon