fbpx

Usługi

Stomatologia zachowawcza

Wynikiem złej pielęgnacji jamy ustnej jest między innymi próchnica. Jest to schorzenie infekcyjne wywołane przez działanie drobnoustrojów, czyli bakterii oraz substratu
jakim są węglowodany, najczęściej sacharoza.

Endodoncja mikroskopowa

Wymagane jest w przypadku choroby miękkiej tkanki zęba czyli miazgi. Tkanka ta wypełnia jamę zęba, jest bogato unaczyniona oraz unerwiona, spełnia funkcję czuciową, obronną oraz odżywiania.

Stomatologia dziecięca

Z dużym zaangażowaniem podchodzimy do leczenia najmłodszych pacjentów. Zależy
nam aby wizyta była przeprowadzona w miłej i przyjemnej atmosferze.
Dbanie o zęby Twojego dziecka powinno się zaczynać od najwcześniejszych lat
jego życia.

Ortodoncja

Ortodoncja współcześnie zajmuje się nie tylko prostowaniem zębów, ale także leczeniem narządu żucia. Leczenie ortodontyczne przeznaczone jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Protetyka

Protetyka to dziedzina stomatologii skupiająca się na uzupełnianiu ubytków uzębienia przy pomocy materiału zastępczego, dostosowanego do potrzeb Pacjenta.

Implantologia

Implant to mała tytanowa śruba, zastępująca utracony wcześniej korzeń zęba. Leczenie
implantologiczne przebiega dwuetapowo.

Chirurgia

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej. W naszym gabinecie wykonujemy wszelkiego typu zabiegi chirurgiczne.

Gaz rozweselający

Gaz rozweselający, czyli podtlenek azotu zmieszany z czystym tlenem, to idealne i całkowicie bezpieczne rozwiązanie dla dzieci i dorosłych, którzy panicznie boją się wizyty u dentysty.

Wybielanie zębów

To najbezpieczniejszy sposób, by Twoje zęby zyskały nowy, jaśniejszy kolor.

Medycyna estetyczna

Zabiegi medycyny estetycznej są uzupełnieniem pięknego uśmiechu. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego wypełniają zmarszczki, bruzdy oraz obszary pozbawione objętości, mają działanie nawilżające oraz
rewitalizujące.

telefon