fbpx

Chirurgia stomatologiczna Warszawa

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej. W Naszym gabinecie wykonujemy wszelkiego typu zabiegi chirurgiczne, takie jak:

Codziennie udowadniamy, że zabiegi mogą być skuteczne i bezbolesne, a także odbywać się w przyjaznej atmosferze. Oprócz znieczulenia miejscowego lekarz specjalista oferuje również możliwość sedacji wziewnej podtlenkiem azotu. Precyzyjnie planujemy całe leczenie – stawiamy na indywidualne podejście. Używamy najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na rynku stomatologicznym.

Plastyka wędzidełka wargi lub języka

Zabieg ten dotyczy Pacjentów u których tkanka łącząca język lub wargę jest nieprawidłowo połączona z dziąsłem.

U najmłodszych Pacjentów najczęściej wywołuje to problemy z wymową oraz wady zgryzu. Zabieg ten jest wykonywany podczas jednej wizyty.

W przypadku plastyki wędzidełka języka wymagane jest przedstawienie skierowania od lekarza pediatry lub logopedy.

Do zabiegu plastyki wędzidełka wargi skierowanie nie jest wymagane.

Usuwanie zębów mądrości w HappyDent

Usuwanie zębów mądrości (tzw. ekstrakcja) to jeden częstszych zabiegów wykonywanych w gabinecie stomatologicznym. Zęby te usuwane są najczęściej z poniższych powodów:

Zabiegi ekstrakcji zębów mądrości wykonuje w Naszym gabinecie lekarz dentysta Tomasz Kowalski za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz nowoczesnych sprzętów.

Zabiegi chirurgii stomatologicznej z kompleksową diagnostyką radiologiczną

Do prawidłowego wykonania zabiegu chirurgii stomatologicznej bardzo ważnym elementem jest odpowiednia diagnostyka za pomocą badań radiologicznych. Nasza pracownia radiologiczna daje możliwość wykonania zdjęć niezbędnych przy zabiegach chirurgicznych:

Dzięki temu lekarz na miejscu ma możliwość odpowiedniego przygotowania się do zabiegu, a Pacjent oszczędza czas unikając kolejnej wizyty w celu wykonania badania w innym miejscu.

telefon