fbpx

Jak należy przygotować się do zabiegu powiększanie i modelowanie?

Usługa powiększania i modelowania ust jest ogromnie popularna zwłaszcza wśród właścicielek wąskich i niesymetrycznych warg czy opadających kącików. Aby każda z pań mogła cieszyć się długotrwałymi efektami zabiegu, należy się do niego odpowiednio przygotować. O czym warto pamiętać? Około 10 dni wcześniej zaleca się unikania środków przeciwzapalnych. Kilka dni przed wizytą w gabinecie Happy Dent wskazane jest przyjmowanie leków wzmacniających naczynia krwionośne oraz preparatów zawierających dużą dawkę witaminy C.

Przez dwie doby przed zabiegiem nie nakładaj makijażu w miejsce iniekcji, a także zrezygnuj z opalania lub korzystania z solarium. Unikaj spożywania alkoholu, gorących napojów oraz pikantnych potraw. Powodują one bowiem mikro stany zapalne na śluzówce w jamie ustnej i na ustach, upośledzając procesy gojenia się tkanek. Podczas powiększania i modelowania warg, skóra musi się znajdować w jak najlepszej kondycji.

W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Kwas hialuronowy Fillmed na zmarszczki – jak wygląda zabieg?

Kwas hialuronowy Fillmed gwarantuje doskonałe wypełnienie bez efektu maski. To całkowicie bezpieczny zabieg, który umożliwia poprawę rysów oraz odmłodzenie twarzy bez konieczności ingerencji chirurgicznej. Efekty korekty widoczne są niemal natychmiast po opuszczeniu gabinetu. Sama usługa polega na wstrzykiwaniu w wybrane miejsca kwasu hialuronowego, a następnie na masażu obszarów poddanych iniekcji w celu nadania twarzy właściwego kształtu.

Zabiegi w gabinecie Happy Dent przeprowadzają doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy dostosowują ilość preparatu do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. Pomożemy Ci osiągnąć wymarzony, w pełni naturalny efekt. Preparaty Fillmed likwidują zarówno drobne, powierzchowne linie (wokół oczu i ust), jak również głębokie zmarszczki. Poprawa rysów twarzy widoczna jest już po upływie kilku lub kilkunastu godzin po zabiegu. Efekty utrzymują się przez długi czas, poprawiając Twoje samopoczucie i pewność siebie. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Powiększanie i modelowanie ust – czy zabieg jest bolesny

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym trwa zwykle 15-30 minut i pozwala uzyskać pożądany kształt linii wargowej oraz zadbać o odpowiednie nawilżenie. Skóra staje się jędrna, sprężysta, a kąciki delikatnie uniesione. Gwarantujemy w pełni naturalny efekt, który podkreśla walory twarzy, przywraca jej odpowiednie proporcje, a także poprawia samopoczucie naszych pacjentek. Wśród najczęściej zadawanych pytań niezmiennie pojawia się: Czy zabieg jest bolesny?

Pragniemy zaznaczyć, że bolesność każdego zabiegu jest kwestią indywidualną. Podczas powiększania i modelowania ust możesz odczuwać delikatny dyskomfort związany z nieprzyjemnym rozpieraniem tkanek bezpośrednio po podaniu preparatu, a także iniekcją, czyli wprowadzaniem igły w głębsze warstwy skóry. W przypadku osób o dużej wrażliwości możliwe jest zastosowanie znieczulenia – dentystycznego lub za pomocą specjalnej maści. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zminimalizować wszelkie niedogodności związane z zabiegiem powiększania i modelowania ust.

telefon