fbpx

Implanty zębowe Warszawa

Implanty wykorzystywane do zabiegów w Naszym gabinecie to produkty renomowanej firmy OSSTEM – jednego z największych producentów implantów na świecie. Firma ta posiada swoje fabryki między innymi w Niemczech, Korei czy też USA, dzięki czemu stale doskonali produkty, a Pacjenci mogą się cieszyć implantami zębowymi wysokiej jakości.

Co się dzieje jeśli nie reagujemy na utratę zębów?

Implant to Twój nowy ząb

Implant zębowy to mała tytanowa śruba, zastępująca utracony wcześniej korzeń zęba. Leczenie implantologiczne przebiega dwuetapowo. Rozpoczyna je część chirurgiczna, która polega na wszczepieniu śruby do kości w znieczuleniu miejscowym. Po kilku miesiącach (najczęściej 4-6 miesięcy) lekarz przechodzi do etapu protetycznego – odsłania implant i odbudowuje widoczną część zęba, czyli koronę. Po tak przeprowadzonym zabiegu Pacjent odzyskuje komfort i może cieszyć się nowymi zębami przez długie lata.

Jakie są szanse na powodzenie zabiegu implantacji?

Nowoczesne implanty istnieją od kilkudziesięciu lat – ich trwałość i funkcjonalność potwierdzona jest wieloma badaniami, a szanse na długotrwałe utrzymanie implantu rosną wraz z rozwojem wiedzy medycznej.
Najnowocześniejsze rozwiązania dają najlepsze rezultaty.

Czy zabieg implantacji boli?

Zabieg wszczepienia implantu nie różni się pod względem dolegliwości dla pacjenta od innych zabiegów stomatologicznych w których lekarz ma styczność z kością. Nowoczesne znieczulenia skutecznie eliminują jakikolwiek ból zabiegowy.

Kontrole okresowe dla pacjentów posiadających implanty

Implanty mogą być na całe życie ale przy zachowaniu prawidłowej higieny i przestrzeganiu okresowych wizyt lekarskich. Nie każdy pacjent może mieć wszczepione implanty – warto skonsultować się z lekarzem na temat przeciwwskazań wynikających z braku kości lub chorób ogólnych. Duża część przeciwwskazań może ulec zmianie
na skutek dodatkowych kuracji lub zabiegów.

Dlaczego implanty firmy OSSTEM?

  1. Jedna z największych firm na świecie.
  2. System implantologiczny (wybierany przez lekarzy kierując się jakością i przewidywalnością).
  3. Badania naukowe Evidence based medicine to gwarancja, że produkty Osstem działają zgodnie z opisem.
  4. Miernik sukcesu – 98,8% implantów odnosi długotrwały sukces terapeutyczny.
  5. Zaawansowana technologia – najnowocześniejsze na rynku powierzchnie implantów.
  6. Szkolimy lekarzy na kursach AIC – szkolenia dla lekarzy aby prawidłowo przeprowadzali zabiegi implantologiczne.

Implanty zębowe – uzupełnij braki zębowe w HappyDent

W gabinecie HappyDent na warszawskim Śródmieściu implantologią zajmuje się lekarz dentysta Tomasz Kowalski oraz lekarz dentysta Kamil Sidorowicz. Do szczegółowej diagnostyki dysponujemy pracownią rentgenowską dzięki czemu na miejscu podczas pierwszej konsultacji lekarz wykonuje zdjęcia , w tym tomografię CBCT. Na jej podstawie przygotowuje odpowiedni plan leczenia w trosce o zapewnienie odpowiednich rozwiązań implantów zębowych, które posłużą Pacjentowi na wiele lat.

Implanty zębowe na raty

W Naszym gabinecie dajemy możliwość finansowania Naszych usług kredytem ratalnym ALIOR Banku. Szczegóły oferty dostępne są w recepcji gabinetu.

telefon