fbpx

Kwas hialuronowy Fillmed na zmarszczki

Marzysz o pełnych, pięknie wymodelowanych ustach? Zależy Ci na rewitalizacji i głębokim nawilżeniu skóry? A może chcesz raz na zawsze pozbyć się nieestetycznych cieni pod oczami? Kwas hialuronowy Fillmed może okazać się niezastąpiony w osiągnięciu każdego z tych celów. Wiemy, że z upływem lat rysy twarzy zmieniają się nie zawsze tak, jak tego chcemy. Jednak nowoczesne rozwiązania estetyczne skutecznie korygują i łagodzą oznaki zmęczenia oraz starzenia, widoczne zwłaszcza na twarzy. Warto postawić na mniej inwazyjne zabiegi, które w krótkim czasie pozwolą odzyskać młody wygląd skóry oraz zwiększyć pewność siebie. Zmiany w swoich rysach zauważysz niemal natychmiast. A to wszystko w przyjaznej atmosferze gabinetu HappyDent w Warszawie.

Kwas hialuronowy Fillmed – czym jest i jakie ma właściwości?

Kwas hialuronowy to jedna z substancji naturalnie występujących w ludzkim organizmie. W dużych ilościach znajduje się w chrząstce, ciele szklistym oka oraz skórze. Jest podstawowym budulcem naszych tkanek. Ma zdolność wiązania cząsteczek wody, dlatego sprzyja utrzymaniu prawidłowego nawilżenia cery. Wraz z włóknami kolagenowymi oraz elastynowymi wypełnia skórę, zapewniając jej jędrność, gładkość i sprężystość. Aktywnie działa także przeciw wolnym rodnikom. Na przestrzeni lat organizm traci kwas hialuronowy, a naturalne mechanizmy regeneracji spowalniają i powodują powstawanie zmarszczek.

Tutaj zastosowanie znajduje wypełniacz Fillmed. To skuteczny sojusznik w walce z czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV czy zanieczyszczenia powietrza, które sprzyjają wiotczeniu i starzeniu się skóry twarzy. Integruje się z tkanką, powodując:

Preparat wykorzystywany jest więc nie tylko do osiągnięcia efektu powiększenia, ale także wymodelowania oraz rewitalizacji skóry twarzy.

Jak przygotować się do zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego Fillmed?

Każdy zabieg poprzedzamy konsultacją, dobierając rozwiązania do indywidualnych potrzeb naszych klientek. Szczegółowo wyjaśniamy zasadę działania kwasu hialuronowego oraz opisujemy przebieg jego aplikacji. W dniu zabiegu należy unikać przyjmowania aspiryny i jej pochodnych, a także palenia tytoniu. Należy zaznaczyć, że wśród przeciwwskazań do skorzystania z preparatu znajdują się ciąża i karmienie piersią, aktywne infekcje skóry w wyznaczonym miejscu, alergia na kwas hialuronowy oraz nadwrażliwość na substancje zawarte w wypełniaczu i środki znieczulające.

Zalecenia po zabiegu kwasem hialuronowym Fillmed

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji – spokojnie możesz powrócić do swojej codziennej aktywności. Warto jednak powstrzymać się od dotykania, masowania czy uciskania miejsc poddanych iniekcji. Zaleca się także unikanie sauny, silnego nasłonecznienia oraz zabiegów rozgrzewających przez kilka dni. Pamiętaj, że efekt uzależniony jest od wielu czynników. Są to: kondycja skóry, wiek, styl życia, a także samodzielna pielęgnacja w warunkach domowych.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do kontaktu.

telefon