fbpx

Ortodoncja Warszawa

Ortodoncja współcześnie zajmuje się nie tylko prostowaniem zębów, ale także leczeniem narządu żucia. Leczenie ortodontyczne przeznaczone jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pozwala ono na poprawę estetyki uśmiechu, wyleczenie wad zgryzu jak i usunięcie nieprawidłowości w uzębieniu. Może być ono również pierwszym etapem przed dalszym leczeniem protetycznym czy implantologicznym. Prawidłowo prowadzone leczenie ortodontyczne likwiduje przeciążenie i stłoczenie zębów, oraz wpływa na poprawę wymowy i przywraca piękny i estetyczny uśmiech. Leczenie ortodontyczne w Naszym gabinecie składa się z poszczególnych etapów:

Etapy leczenia ortodontycznego w HappyDent Warszawa

Ortodoncja Warszawa HappyDent

Leczenie ortodontyczne w HappyDent rozpoczyna się od konsultacji lekarskiej na której lek. dentysta zajmujący się leczeniem ortodontycznym przeprowadzi wywiad oraz wykona diagnostykę RTG na miejscu w Naszym gabinecie.

Najczęstszym zdjęciem wykorzystywanym w ortodoncji jest zdjęcie cefalometryczne (zdjęcie boczne) na podstawie którego lekarz zdiagnozuje występującą wadę oraz przygotuje odpowiedni plan leczenia.

W Naszym gabinecie leczymy za pomocą aparatów stałych oraz ruchomych.

telefon