fbpx

Protetyka Warszawa

Protetyka to dziedzina stomatologii skupiająca się na uzupełnianiu ubytków uzębienia przy pomocy materiału zastępczego, dostosowanego do potrzeb Pacjenta. To dziedzina stomatologii skupiająca się na uzupełnianiu ubytków uzębienia przy pomocy materiału zastępczego. Jej nadrzędnym celem jest odtworzenie prawidłowego układu zębów, dzięki czemu Pacjent odzyskuje utracone funkcje żucia i gryzienia, utrzymując przy tym niezmieniony wygląd twarzy, ponieważ nie dochodzi do etapu zaniku kości (resorpcji). Uzupełnienia protetyczne sprawią, że Twój uśmiech będzie piękniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Będzie wyglądał naturalnie i znowu poczujesz pewność siebie w kontaktach z innymi. Aby spełnić oczekiwania Pacjentów, wykonujemy nie tylko korony, mosty i implanty, lecz zajmujemy się także uzupełnieniami ruchomymi.

Leczenie protetyczne w HappyDent Warszawa

Leczeniem protetycznym w Naszym gabinecie zajmuje się lekarz dentysta Kinga Maciejak dzięki czemu Pacjent ma zagwarantowaną kompleksową pomoc na każdym etapie leczenia protetycznego. Doktor Maciejak wykonuje wszystkie rozwiązania z zakresu protetyki stomatologicznej takie jak:

Przy okazji pierwszej konsultacji zbierane są szczegółowe informacje do zaplanowania całego procesu leczenia, Pacjentowi wykonywane są zdjęcia aparatem fotograficznym, pobierane wyciski pod modele diagnostyczne, oraz wykonywana jest diagnostyka RTG która szczegółowo ukazuje stan jamy ustnej i pomaga dobrać najlepsze rozwiązania.

telefon