fbpx

Piękny kształt ust to pragnienie wielu kobiet. Nic w tym dziwnego – dodaje wyrazu oraz pewności siebie. W klinice HappyDent zadbamy o Twoje potrzeby. Wiemy, że z wiekiem czerwień wargowa traci swoje nasycenie, kontury zacierają się, a kąciki zaczynają opadać. Oferujemy więc usługę profesjonalnego powiększania i modelowania ust. Zabieg wykonują wykwalifikowani pracownicy, korzystając z nowoczesnych i skutecznych preparatów. Przyjazna atmosfera gwarantowana!

Medycyna estetyczna w HappyDent – powiększanie ust Warszawa

Jak przebiega proces starzenia się ust? W pierwszej kolejności dochodzi do odwodnienia, utraty objętości i jędrności. Wargi tracą kolor, a brzegi stopniowo wiotczeją. To z kolei sprzyja powstawaniu nowych zmarszczek, z którymi trudno jest walczyć klasycznymi metodami. Optymalne nawilżenie poprawi jędrność skóry oraz wesprze regenerację. Niekiedy jednak problem estetyczny jest tak uciążliwy, że panie decydują się na zabieg wypełniania ust. To doskonałe rozwiązanie w przypadku braku symetryczności oraz zachwiania proporcjonalności pomiędzy górną i dolna wargą. Dzięki nam klientki odzyskują piękny uśmiech i dobre samopoczucie.

Do każdej klientki podchodzimy w sposób indywidualny. Niekiedy niezbędny jest jedynie niewielki retusz ust, który uwydatni ich naturalne piękno. Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo oraz doświadczenie naszej kadry.

Kiedy warto zdecydować się na zabieg powiększania ust?

Z zabiegu modelowania ust korzystają przede wszystkim panie niezadowolone z konturu swoich warg oraz chcące zlikwidować wyraźne oznaki starzenia w postaci opadania kącików czy zmarszczek w tej części twarzy. Usługa okazuje się ratunkiem dla osób zmagających się z utratą jędrności i objętości ust. Może okazać się pomocna także w przypadku zbyt wąskich lub niesymetrycznych warg, które pozbawione już zostały naturalnego pigmentu.

Efekty zabiegu naprawdę Cię zaskoczą! Czego możesz się spodziewać? Pełnych, idealnie symetrycznych ust, ujędrnionej i uelastycznionej skóry oraz odmłodzonego wyglądu twarzy. Skontaktuj się z nami już dziś.

Modelowanie ust – zalecenia i przeciwwskazania

Zabieg powiększania ust nie wymaga specjalnych przygotowań. Należy jednak pamiętać, aby w umówionym dniu unikać intensywnego wysiłku fizycznego oraz nadmiernego nagrzewania ciała. Zrezygnuj więc z opalania, wizyty w solarium czy sauny. Unikaj także leków przeciwzapalnych oraz aspiryny. Nie dotykaj ani nie masuj miejsc iniekcji. Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić typowe reakcje, takie jak: obrzęk, świąd, wrażliwość, ból czy zaczerwienienie. Ustępują samoistnie w ciągu 1-2 dni. W przypadku dłużej utrzymującego się podrażnienia zgłoś się do naszej kliniki.

Przeciwwskazaniami do zabiegu modelowania ust są: ciąża i karmienie piersią, trądzik lub opryszczka, stan zapalny, skłonności do bliznowacenia, uczulenie na którykolwiek składnik preparatu oraz choroby układy immunologicznego.

Już dziś umów się na wizytę w klinice HappyDent i ciesz się pięknym konturem ust przed długi czas. Zapraszamy!

telefon