fbpx

Zabiegi medycyny estetycznej – Warszawa Śródmieście

W ramach wsparcia świadczonego przez gabinet HappyDent, możliwe jest również skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Pomoc to nie tylko aspekty związane z wybielaniem zębów, ale również, jeśli chodzi o zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.

Medycyna estetyczna na warszawskim Śródmieściu

Osoby zainteresowane zabiegami takimi jak wolumetria twarzy, mezoterapia igłowa czy też procesy wykorzystujące toksynę botulinową, mogą zapoznać się wsparciem gabinetu. Pomoc świadczona jest zarówno, jeśli chodzi o powiększenie, modelowanie i nawilżanie ust, związana jest również z wypełnianiem zmarszczek oraz nadawaniem skórze jędrności.

Zabiegi w Gabinecie Stomatologicznym z płatnością ratalną

Mimo, że głównym profilem działalności placówki jest świadczenie wsparcia, jeśli chodzi o zdrowie i wygląd zębów oraz jamy ustnej, możliwa jest również pomoc związana z zabiegami związanymi z wyglądem. Medycyna estetyczna to coraz bardziej dostępna dla każdego dziedzina, z której wybrać można zarówno modelowanie ust lub kształtu twarzy, jak i ostrzykiwanie kwasem hialuronowym, toksyną botulinową czy też zabiegi, w których wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe.

Gabinet znajdujący się na Śródmieściu w Warszawie znajduje się w łatwej do znalezienia lokalizacji – naprzeciw centrum handlowego Westfield Arkadia. Do dyspozycji Pacjentów jest parking, a dzięki bliskości do galerii handlowej, umożliwiony jest łatwy dojazd komunikacją miejską.

Toksyna botulinowa Azzalure

W ramach wsparcia świadczonego przez gabinet, możliwe są zabiegi, w których wykorzystywana jest toksyna botulinowa Azzalure. Wpływa ona na układ nerwowy i może mieć efekt wygładzający lub poprawiający kontur twarzy.

Kwas hialuronowy Fillmed

W gabinecie HappyDent możliwe jest poddanie się zabiegom wykorzystującym kwas hialuronowy Fillmed. Jest to preparat wykorzystywany do osiągnięcia efektu nie tylko powiększenia, ale również wymodelowania i nawilżenia – np. ust.

Powiększanie i modelowanie ust

Klinika świadczy wsparcie, z którego skorzystać mogą osoby pragnące zmienić kształt swoich warg. Powiększanie i modelowanie ust wykonywane jest z użyciem profesjonalnych środków przez osoby posiadające ku temu uprawnienia.

Nawilżanie ust

Mimo, że kwas hialuronowy kojarzony jest najczęściej z powiększaniem lub wygładzaniem, posiada on również właściwości, które mogą mieć efekt zbliżony do odżywczego. Możliwe jest więc nawilżanie ust z jego wykorzystaniem.

Wolumetria twarzy

Osoby, które chcą poddać się modelowaniu, mogą wybrać alternatywę, w której nie używa się skalpela – jest to wolumetria twarzy. Wykorzystuje się w niej kwas hialuronowy, który może mieć działanie wygładzające oraz wypełniające zmarszczki.

Plasma Complex

W gabinecie HappyDent możliwe jest skorzystanie z zabiegów, których celem jest wymodelowanie twarzy i pozbycie się oznak starzenia się skóry. Jednym z nich jest Plasma Complex, czyli autologiczna fibryna bogatopłytkowa.

Osocze bogatopłytkowe 3 generacji

Pomoc świadczona w zakresie medycyny estetycznej to zabiegi, w których wykorzystywane jest osocze bogatopłytkowe 3 generacji. Możliwe jest wstrzyknięcie go zarówno pod skórę twarzy, szyi, a także skóry głowy.

Mezoterapia igłowa

HappyDent świadczy wsparcie skierowane do osób, które chcą poddać się zabiegowi mającemu na celu napięcie skóry i wypełnienie zmarszczek. Mezoterapia igłowa może być pomocą w odzyskaniu promiennej cery.

telefon